Zdechły Osa – niezwykła osobowość na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie

Zdechły Osa – niezwykła osobowość na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie

Wyjątkowy twórca muzyki alternatywnej, Zdechły Osa, jest jednym z artystów, który zaprezentuje się na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie. Ten nietuzinkowy muzyk, którego trudno jednoznacznie przypisać do jakiegokolwiek gatunku, sam twierdzi, że bliżej mu do postaci żula niż raperów, ze względu na ich napiętą i pretensjonalną atmosferę.

Jeden z najbardziej charakterystycznych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej, Zdechły Osa, nie jest typowym raperem ani rockmanem. Mimo to, jego osoba wyraźnie odznacza się na tle innych młodych artystów z kraju. Swoją oryginalnością i indywidualizmem potrafi idealnie oddać dekadencyjny i hedonistyczny klimat współczesności za pomocą swoich krótkich, acz pełnych sensu, utworów.

Mało któremu twórcy udaje się wprowadzić tak wiele zamieszania na polskiej scenie muzycznej jak Zdechły Osa. Bez ogródek przyznaje on również, że nie chce być kojarzony z innymi raperami, ze względu na ich przesadzoną powagę i sztuczność, z którymi nie może się utożsamić. Jego koncerty to prawdziwe wydarzenia, podczas których publiczność z pewnością doświadczy zarówno emocji związanych z energetycznym tańcem, jak i gorących dźwięków jego muzyki.