Zachęcamy do udziału w koncercie dobroczynnym dla Jakuba Znojka

Zachęcamy do udziału w koncercie dobroczynnym dla Jakuba Znojka

Serdecznie zapraszamy na muzyczną imprezę charytatywną, której celem jest wsparcie Jakuba Znojka. Wydarzenie odbędzie się w nadchodzącą sobotę, dokładnie o godzinie 19:00, a gospodarzem będzie klub Nowa Dekadencja zlokalizowany na szczecińskiej ulicy Partyzantów pod numerem 2. Uczestnicy tego wieczoru będą mieli okazję posłuchać dwóch znakomitych zespołów: Number 1 oraz WNiM. Oprócz atrakcji muzycznych, organizatorzy przygotowali również kilka konkursów oraz licytacje.

Jakub Znojek to odważny szczecinianin, który w wigilijny wieczór 2020 roku postanowił stanąć na drodze pijanemu kierowcy, uniemożliwiając mu dalszą jazdę. Niestety, sprawca nie zawahał się uderzyć go swoim pojazdem, taranując go i jednocześnie powodując poważne obrażenia. Od tamtego czasu rehabilitacja Jakuba trwa nieprzerwanie przez trzy lata.

Przeszedł on przez wiele skomplikowanych operacji i pokazał niesamowitą siłę oraz determinację, co zaowocowało dużym postępem w leczeniu. Mimo to, Jakub nadal potrzebuje regularnych ćwiczeń oraz kosztownej terapii. Z tego powodu, jego najbliżsi – rodzina i przyjaciele – zdecydowali się poprosić o wsparcie dla niego, organizując między innymi koncert charytatywny.