Zabieg DermaPen w Szczecinie – czym on jest i jakie daje efekty?

Zabieg DermaPen w Szczecinie – czym on jest i jakie daje efekty?

Każdy z nas, bez względu na to czy kobieta czy mężczyzna, z przerażeniem reaguje na pojawienie się pierwszych oznak starzenia. Nie da się bowiem ukryć, że czas odciska na naszej skórze widoczne piętno, a co za tym idzie całkowicie zmienia nasze rysy twarzy i wygląd. Niemniej jednak obecnie mamy możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów medycyny estetycznej, które skutecznie mogą przywrócić naszą skórę do świetnej kondycji i nadać jej promiennego wyglądu. Jednym z nich jest zabieg DermaPen w Szczecinie. Na czym on polega i jakie daje efekty?

Czym jest zabieg DermaPen w Szczecinie?

Zabieg DermaPen w Szczecinie cieszy się coraz to większą popularnością. Wynika to przede wszystkim z faktu, że dzięki niemu można skutecznie cofnąć widoczne oznaki starzenia i znacznie zregenerować komórki skóry. Zabieg DermaPen w Szczecinie to nic innego jak mezoterapia igłowa, przeprowadzona za pomocą nowoczesnego urządzenia jakim jest DermaPen. Tak naprawdę zabieg ten ma niezwykle szerokie spectrum działania, a co najważniejsze, jest on niesamowicie efektywny. Do przeprowadzenia mezoterapii mikroigłowej wykorzystuje się również specjalne substancje, które mają działanie odżywcze i wtłacza się je w głębokie warstwy skóry. Jest to możliwe dzięki mikrootworom, które wykonywane są w jej powierzchni za pomocą DermaPen. Dzięki temu skóra zostanie głęboko zregenerowana, a mikronakłucia pobudzają ją do regeneracji i produkcji kolagenu.

Jak działa mezoterapia mikroigłowa przeprowadzona z DermaPen?

Urządzenie jakim jest DermaPen wyposażone jest w tysiące niewielkich igiełek, które szybko i precyzyjnie wykonują nakłucia, czyli drobne uszkodzenia w powierzchni skóry. Te niewielkie zranienia skutecznie pobudzają skórę do regeneracji. Co więcej za ich pomocą wtłaczane są do skóry substancje odżywcze. Wobec tego za pomocą zabiegu DermaPen w Szczecinie można nie tylko pobudzić produkcję kolagenu i fibroblastów, ale jednocześnie poprawić gęstość i jędrność skóry.

Jakie efekty daje zabieg DermaPen w Szczecinie?

Efekty zabiegu DermaPen w Szczecinie są bardzo szybko widoczne. Przede wszystkim zmarszczki zostają wyraźnie spłycone, a skóra staję się jędrna i elastyczna. Co więcej zmniejszają się również przebarwienia, a koloryt skóry zostaje wyrównany i ujednolicony. Nie można zapomnieć o tym, że skóra zostaje również maksymalnie głęboko nawilżona oraz odżywiona. To wszystko przekłada się na to, że tuż po zabiegu wygląda ona znacznie młodziej, a także odzyskuje swój dawny, zdrowy blask i wygląd.