Wielkie zaproszenie do udziału w konkursie "Pozarządowy Szczecin 2023" dla organizacji non-profit

Wielkie zaproszenie do udziału w konkursie "Pozarządowy Szczecin 2023" dla organizacji non-profit

Serdecznie zachęcamy organizacje non-profit oraz grupy nieformalne z naszego miasta, Szczecina, do wzięcia udziału w nadchodzącej edycji prestiżowego konkursu „Pozarządowy Szczecin”. To unikalna okazja do zgłoszenia swoich działań publicznych, prowadzonych na rzecz społeczności lokalnej, a zrealizowanych w sferze pozarządowej. Projekty, wydarzenia, inicjatywy społeczne oraz zadania realizowane przez organizacje, bez względu na obszar pożytku publicznego, które dotykają, są mile widziane do zgłoszenia, o ile zostały zrealizowane w roku 2022 lub 2023.

Edycja konkursu na rok 2023 przyjmuje zgłoszenia dotyczące inicjatyw podjętych w czasie od 1 września 2022 do 30 września 2023 – wszystko to musiało mieć miejsce na terenie Szczecina. Konkurs skierowany jest zarówno do organizacji non-profit jak i grup nieformalnych zlokalizowanych w Szczecinie. Zgłaszane projekty powinny być skierowane na poprawę jakości życia mieszkańców naszego miasta i muszą zostać zrealizowane właśnie tu, w Szczecinie.

Ważnym aspektem tegorocznego konkursu jest fakt, że zgłoszenia nie mogą obejmować inicjatyw, które zdobyły nagrody w poprzednich edycjach „Pozarządowego Szczecina”. To oznacza, że mamy do czynienia z konkurencją na świeże pomysły, które przyniosą pozytywną zmianę dla naszej lokalnej społeczności.