Tegoroczna edycja piątego Oktoberfest Szczecin obiecuje trzy dni niezapomnianej zabawy i znakomitego piwa

Tegoroczna edycja piątego Oktoberfest Szczecin obiecuje trzy dni niezapomnianej zabawy i znakomitego piwa

Podczas piątej edycji Oktoberfest w Szczecinie, która odbędzie się na przełomie drugiego weekendu października, uczestnicy będą mieli okazję cieszyć się trzema dniami pełnymi radości, smacznego piwa rzemieślniczego, interesujących rozmów, zabawnych quizów oraz koncertów na żywo. To wydarzenie gwarantuje dużą porcję dobrego humoru.

Tegoroczny Oktoberfest Szczecin, który odbędzie się na Alei Kwiatowej, będzie świętowany wspólnie z dwudziestoma browarami. Jest to impreza, która już na stałe zagościła w miejskiej przestrzeni i kalendarzu spotkań najbardziej pożądanych przez piwowarów z całego kraju.

Aleja Kwiatowa zamieni się na ten czas w miejsce pełne piwa i miodu. Na dwudziestu stoiskach sprzedażowych zaprezentują się zarówno ci, którzy są stałymi uczestnikami tych świecących, jak m.in. Browary Maltgarden, Witnica czy Browar za Miastem, jak i początkujący w tym fachu. Wśród nowości znajdą się takie browary jak Browar Sady z okolic Poznania, Browar Świdnica, Browary Kalea oraz Erl Bru czy Browar Odrzański. Debiut zaliczy również miejscowy Browar Bespoke.