Szczeciński Zarząd Morskich Portów prezentuje nową Radę Nadzorczą

Szczeciński Zarząd Morskich Portów prezentuje nową Radę Nadzorczą

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, zgodnie z trendem obserwowanym w spółkach portowych z Gdańska i Gdyni, również wprowadził zmiany w składzie swojej Rady Nadzorczej.

Detale dotyczące nowego zestawienia członków Rady Nadzorczej zostały udostępnione publicznie w Biuletynie Informacji Publicznej Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. Informacja ta została opublikowana w poniedziałkowe popołudnie, 29 stycznia. W skład nowej Rady wchodzi ośmiu reprezentantów Skarbu Państwa, a także po jednym delegacie z Gminy Miasta Szczecin oraz Gminy Miasta Świnoujście.

Wśród kadry zarządzającej nie doszło do zmiany na najważniejszym stanowisku – Przewodniczący Rady Nadzorczej pozostał Łukasz Stackiewicz. To samo dotyczy desygnowanych przez Szczecin i Świnoujście przedstawicieli, którymi nadal są Daniel Wacinkiewicz oraz Leszek Czajkowski.

Świeżą krew wprowadzili za to Andrzej Ogłodziński, Wojciech Dominik Kamiński, Sylwester Marcin Krycha oraz Stanisław Iwan. Ten ostatni to dziekan wydziału inżynieryjno-mechanicznego transportu na Politechnice Morskiej. Na liście nowych członków Rady znalazły się również Anna Aleksandra Gardzińska, specjalistka w dziedzinie współpracy transgranicznej z Uniwersytetu Szczecińskiego, prawnik specjalizujący się w branży morskiej Patryk Jan Zbroja, oraz Patrycja Nowak-Zaręba.