Strefa dziecięca na imprezie przy Placu Adama Mickiewicza: Zabawa i edukacja dla najmłodszych

Strefa dziecięca na imprezie przy Placu Adama Mickiewicza: Zabawa i edukacja dla najmłodszych

Planując rozrywkę dla najmłodszych gości spotkania na Placu Adama Mickiewicza, organizatorzy postanowili zorganizować specjalną strefę dziecięcą, pełną niezwykłych atrakcji. To właśnie tam dzieci będą miały okazję dać upust swojej energii i cieszyć się beztroskim, fantastycznym czasem zabawy. Na małych uczestników będą czekać różnego rodzaju przedstawienia i koncerty, stworzone specjalnie z myślą o nich. Będą mogli również dołączyć do intrygujących animacji i emocjonujących konkursów, a także spróbować swoich sił w kreatywnych warsztatach, które pozwolą im uwolnić swoją fantazję.

Strefa dziecięca oferować będzie jednak nie tylko zabawę, ale również edukację i rozwój. Dzieci będą miały możliwość zwiedzenia wystawy „Moda w paski”, a także zapoznać się z propozycjami interesujących zajęć dla młodzieży. Takie atrakcje są realizowane między innymi przez Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji oraz Dom Kultury Klub Skolwin.

Zaplanowano, że strefa dziecięca będzie dostępna dla uczestników w wyznaczonych godzinach. W piątek, będzie otwarta od 16:00 do 20:00. W sobotę, jej drzwi będą otwarte od 12:00 do 20:00, natomiast w niedzielę – od 12:00 do 19:00.