Salon Mercedes Szczecin: odwiedź DBB Auto Bogacka i wyjedź z salonu swoim nowym Mercedesem

Salon Mercedes Szczecin: odwiedź DBB Auto Bogacka i wyjedź z salonu swoim nowym Mercedesem

Mercedes-Benz to w Polsce marka-legenda. Samochody niemieckiego producenta cieszą się doskonałą opinią, nie tylko z uwagi na ich prestiżowy charakter i najwyższy komfort jazdy, ale także wysoką niezawodność oraz wieloletnią trwałość. Nic zatem dziwnego, że poszczególne modele Mercedes-Benz są tak poszukiwane na polskim rynku. Rozważasz zakup auta tej marki? Swoje pierwsze kroki skieruj do salonu Mercedesa w Szczecinie, a dokładnie do DBB Auto Bogacka, autoryzowanego dealera Mercedes-Benz. Dlaczego warto?

Profesjonalna obsługa

Mercedes-Benz DBB Auto Bogacka od 1997 roku zapewnia swoim klientom bezpośredni dostęp do samochodów renomowanej niemieckiej marki. Tak duże doświadczenie przekłada się na wypracowanie najwyższych standardów obsługi, godnych klasy premium i oczekiwanych przez klientów wybierających samochody Mercedes-Benz.

Jeśli od salonu Mercedesa w Szczecinie czy w dowolnym innym mieście oczekujesz maksymalnego profesjonalizmu i skupienia się na Twoich potrzebach, to DBB Auto Bogacka z pewnością Cię nie zawiedzie.

Pełen wybór modeli z aktualnej gamy Mercedes-Benz

Mercedes-Benz to nie tylko jeden z najbardziej cenionych, ale też innowacyjnych producentów samochodów na świecie. Marka regularnie odświeża swoją gamę modelową i uzupełnia ją o nowe samochody, które idealnie wpisują się w oczekiwania klientów oraz aktualne trendy motoryzacyjne.

Nie ważne, jakiego modelu Mercedesa szukasz, rodzinnego, prestiżowej limuzyny, funkcjonalnego SUV-a, auta z napędem spalinowym lub elektrycznym – wymarzone auto znajdziesz w stałej ofercie Mercedes-Benz DBB Auto Bogacka i zamówisz je w wybranej konfiguracji z pomocą doradcy salonu.

Jazda testowa bez zobowiązań

Przed zakupem samochodu warto go dokładnie przetestować, sprawdzić napęd, wyposażenie, działanie multimediów czy systemów odpowiedzialnych za komfort i bezpieczeństwo jazdy. Taką możliwość daje Ci oczywiście salon Mercedesa w Szczecinie – DBB Auto Bogacka.

Salon zaprasza do rezerwowania samochodów na jazdy testowe. Dzięki dużej dostępności aut możesz łatwo znaleźć dogodny termin i bardzo wnikliwie sprawdzić model, którego zakup rozważasz.

Samochody nowe i używane

W ofercie DDB Auto Bogacka, autoryzowanego dealera Mercedes-Benz w Szczecinie, znajdziesz zarówno samochody fabrycznie nowe, jak i z drugiej ręki. Rozważając zakup używanego auta zawsze warto priorytetowo traktować egzemplarze dostępne u dealerów, co praktycznie eliminuje ryzyko nabycia pojazdu z ukrytymi wadami.

Używane samochody Mercedes dostępne w ofercie DDB Auto Bogacka, w szczególności objęte programem Mercedes-Benz Certified, to gwarancja pełnej satysfakcji z posiadanego auta, brak konieczności serwisowania samochodu przez minimum 3 miesiące/3000 kilometrów, nawet 24-miesiące ochrony gwarancyjnej (z możliwością przedłużenia), a także opcja wymiany auta, jeśli rozmyślisz się w określonym w umowie czasie.

Nie kupuj samochodu z niepewnego źródła: postaw na sprawdzoną historię i wnikliwie zweryfikowany stan techniczny przez ekspertów Mercedes-Benz.

Atrakcyjne finansowanie zakupu

W Mercedes-Benz DBB Auto Bogacka możesz skorzystać z licznych opcji finansowania zakupu, jak i wynajmu długoterminowego pojazdu. W rozmowie z doradcą koniecznie zapytaj o korzystny leasing dla firm czy kredyt dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, jak również o atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych i AC. Możesz tutaj liczyć na kompleksową obsługę formalności.

Zajrzyj do DBB Auto Bogacka – renomowanego salonu Mercedesa w Szczecinie

Salon Mercedesa w Szczecinie, w którym możesz liczyć na profesjonalną obsługę, pełne zaangażowanie doradców oraz kompleksową pomoc przy wyborze konkretnego samochodu, mieści się przy ulicy Mieszka I.

Skontaktuj się z nim mailowo, telefonicznie lub po prostu odwiedź salon w godzinach pracy. Z pełną ofertą Mercedes-Benz DBB Auto Bogacka zapoznasz się na stronie internetowej ddb.mercedes-benz.pl.