Próba napadu na sklep w Szczecinie – uzbrojony mężczyzna zatrzymany przez policję

Próba napadu na sklep w Szczecinie – uzbrojony mężczyzna zatrzymany przez policję

W sobotę doszło do niepokojącego incydentu w jednym ze sklepów w Szczecinie. Mężczyzna uzbrojony w nóż wszedł do lokalu, co wskazywałoby na zamiar dokonania rabunku. Sytuację tę zgłosił nam czytelnik.

Do naszej redakcji wpłynęła informacja od internauty, który miał być świadkiem zdarzenia. Według jego relacji, mężczyzna zaopatrzony w nóż, najprawdopodobniej próbował obrabować jeden ze szczecińskich sklepów.

Młodszy aspirant Paweł Pankau, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, potwierdził, że mężczyzna został aresztowany. Jak przekazał, policja otrzymała zgłoszenie o nożowniku przebywającym w sklepie od personelu placówki.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rzecznika prasowego, podejrzany został zatrzymany i obezwładniony przez funkcjonariuszy niedaleko miejsca incydentu.

W tej chwili śledztwo jest prowadzone pod kontrolą prokuratora. Młodszy aspirant Pankau podkreślił, że na obecnym etapie postępowania nie mogą udostępnić więcej szczegółowych informacji na ten temat.