Poszukiwany 44-latek ze Szczecina zatrzymany przez policjantów

Poszukiwany 44-latek ze Szczecina zatrzymany przez policjantów

W trakcie swego wolnego czasu, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Śródmieściu Szczecina przechwycili 44-letniego mężczyznę, który starał się unikać sprawiedliwości. Mężczyzna ten był ścigany na mocy nakazu doprowadzenia i miał rok kary do odbycia. Już został umieszczony w areszcie.

W dniu 14 maja, we wtorek, oficerowie z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Śródmieście Szczecin na własny koszt zauważyli pewnego człowieka, którego rozpoznali jako poszukiwanego. Zanim tenże mężczyzna zdał sobie sprawę, że jest obserwowany, oficerowie rozpoczęli procedurę legitymowania. W rezultacie okazało się, że instynkt policyjny nie zawodził – mężczyzna był faktycznie poszukiwany.

Zatrzymanym okazał się być 44-letni mieszkaniec Szczecina. Była to osoba ukrywająca się przed prawem, poszukiwana na podstawie nakazu doprowadzenia za naruszenie sądowego zakazu. Po zatrzymaniu został przewieziony do aresztu policyjnego, a następnie przeniesiony do więzienia.

Była to nie pierwsza tego rodzaju operacja przeprowadzona przez policjantów ze Szczecina, którzy swoją postawą dowiedli, że są zaangażowani w służbę nawet podczas swojego wolnego czasu: