Pomorze Zachodnie zaprasza na wczasy all-inclusive

Pomorze Zachodnie zaprasza na wczasy all-inclusive

Zarząd województwa i kilka organizacji Pomorza Zachodniego właśnie ruszyli z ciekawym pomysłem – chcą oni zaoferować turystom z całej Polski wypoczynek typu all-inclusive w regionie. To unikatowy i innowacyjny pomysł, gdyż dotychczas taki rodzaj zakwaterowania kojarzył się raczej z wakacjami w Turcji czy Egipcie, a nie nad polskim morzem.

 

Bałtyk all-inclusive

Projekt „Bałtyk all-inclusive? Lecę tam!” to wspólna inicjatywa warszawskiego biura podróży Nekera, Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów i Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”. Województwo zachodniopomorskie stało się w ten sposób pierwszym regionem w Polsce z ofertą wypoczynku all-inclusive. Szeroko zakrojone plany ujawniono podczas niedawnej konferencji prasowej. Inicjatorzy docelowo chcą przenieść sprawdzony, zagraniczny koncept na polski grunt.

Projekt Bałtyk all-inclusive pozwoli wykorzystać już istniejącą, rozbudowaną i prężnie działającą bazę noclegową Pomorza Zachodniego. Inicjatorzy akcji podkreślają, że zachodniopomorskie to region z największą bazę noclegową w całej Polsce i absolutny lider w tej kwestii.

 

Rezerwacja wakacji szybka i wygodna

Inicjatorzy projektu zachęcają do skorzystania z nowej, właśnie wdrożonej oferty, przekonując, że cały proces organizowania wczasów nad polskim morzem staje się dzięki temu przejrzysty, a rezerwacja wyjazdu prosta i nieskomplikowana – wystarczy kilka kliknięć na stronie internetowej tour operatora. Mają oni również nadzieję, że taka formuła wypoczynku przyciągnie nowe grono turystów, np. mieszkańców Mazowsza, którzy dotychczas stawiali raczej na urlop na wschodnim wybrzeżu Polski z powodu łatwego dojazdu samochodem. Projekt może również pomóc wypromować odnowione i świeżo wybudowane trasy rowerowe zlokalizowane na obszarze całego Pomorza Zachodniego.

 

Pełen pakiet wygód

W pakiecie wypoczynkowym all-inclusive nad Bałtykiem można znaleźć przelot z dogodnego miejsca prosto na lotnisko Szczecin-Goleniów, transfer autokarem z lotniska do wybranego hotelu oraz zakwaterowanie i pełne wyżywienie w hotelu. W przyszłości możliwe będzie również włączenie do pakietu oferty lokalnych atrakcji.

Z wczasów all-inclusive nad polskim morzem mieli już okazję skorzystać pierwsi klienci z Warszawy i Karkowa.