Niezwykłe zdarzenie na ulicach Szczecina: małpa na wolności

Niezwykłe zdarzenie na ulicach Szczecina: małpa na wolności

W wyjątkowy sposób zakończył się miniony dzień dla mieszkańców Szczecina, kiedy to wczoraj wieczorem byli obserwatorami nietypowego zjawiska. Zarejestrowano bowiem, iż po ulicach miasta poruszała się małpa. Choć straż miejska podjęła próby jej schwytania, zwierzę zdołało umknąć, co skomplikowało zadanie jego odnalezienia.

Jednakże pojawienie się Pani Moniki Durkalec, której pasją są małpiatki, niosło ze sobą nową nadzieję na odnalezienie zagubionego stworzenia. Pani Durkalec, jako wielbicielka naczelnych i posiadaczka czterech egzemplarzy tych uroczych zwierząt, nie mogła pozostać obojętna na informację o zaginionym osobniku i natychmiast podjęła działania na rzecz jego odnalezienia.

Towarzyszy jej w tej misji jej kapucynka o imieniu Yukiś, która jest nieocenionym wsparciem dla Pani Moniki w jej intensywnych poszukiwaniach zaginionej małpiatki. Ta niecodzienna sytuacja pokazała praktyczne zastosowanie pasji Pani Durkalec oraz jej gotowość do pomocy nawet w najbardziej nieprzewidywalnych okolicznościach.