Mecz ósmej kolejki ekstraklasy: Pogoń Szczecin kontra Korona Kielce

W najbliższą sobotę, zawodnicy Korony Kielce będą mieli okazję zmierzyć się w meczu ósmej kolejki piłkarskiej ekstraklasy z drużyną Pogoni Szczecin. Ich spotkanie odbędzie się na terenie przeciwnika. Kamil Kuzera, trener kieleckiej drużyny, jest pełen optymizmu i zapewnia, że jego piłkarze są gotowi do ciężkiej pracy i potrafią dostarczyć niespodzianek na boisku. Relacja z przebiegu meczu i bieżący wynik będą dostępne na żywo od godziny 15:00 w sobotę.

W trakcie dwutygodniowej przerwy związanej z meczami reprezentacji, zawodnicy Korony nie uczestniczyli w żadnym oficjalnym towarzyskim meczu, skupiając się na wewnętrznym spotkaniu kontrolnym.

Trener Kuzera wyraził zadowolenie z tego jak jego drużyna wykorzystała ten czas. Podkreślił, że udało im się wdrożyć kilka zaplanowanych zmian i podkreślił, że moment przerwy był także idealnym momentem do odświeżenia pewnych zasad gry, szczególnie dla nowych zawodników. Dodatkowo, niektórzy piłkarze mieli okazję do wyleczenia drobnych urazów, co według trenera przed nadchodzącym meczem daje mu większą swobodę w planowaniu składu drużyny. Kuzera zdradził również, że już ma w głowie skład pierwszej jedenastki na sobotnie spotkanie w Szczecinie.