Kobiece targi modowe "Babski Ryneczek" po raz trzeci zagościły w Szczecinie

Kobiece targi modowe "Babski Ryneczek" po raz trzeci zagościły w Szczecinie

Organizowane po raz trzeci w Szczecinie, kobiece targi mody „Babski Ryneczek”, odbyły się tym razem w przestrzeniach Domu Kultury Słowianin. Event ten po raz kolejny zapewnił uczestniczkom możliwość przeglądnięcia swoich garderób, odkrycia modowych skarbów oraz nawiązania nowych relacji z innymi kobietami.

Niedzielne popołudnie w Domu Kultury Słowianin upłynęło pod znakiem okazyjnych zakupów. Wszystko to możliwe było dzięki inicjatywie „Babski Ryneczek”. Podstawą tego wydarzenia była prosta koncepcja: sprzedajemy i kupujemy różnorodne damskie przedmioty, dając im szansę na drugie życie. Emilia i Dominika były jednymi z osób, które z powodzeniem wprowadziły tę ideę w praktykę.

Emilia, uczestnicząca w „Babskim Ryneczku”, cieszyła się ze znalezienia pięknej bordowej marynarki. Jak przyznaje, będzie jej ona doskonale służyć podczas naukowych konferencji, na których często bywa.

Z kolei Dominika, również biorąca udział w „Babskim Ryneczku”, zakupiła bluzę w atrakcyjnym kolorze, która idealnie na nią pasuje. Wyraża nadzieję, że będzie ją nosić z wielką przyjemnością.