Kamil Grosicki kontynuuje swoją podróż z Pogonią Szczecin aż do 2026!

Kamil Grosicki kontynuuje swoją podróż z Pogonią Szczecin aż do 2026!

Przechodzimy teraz do oficjalnych informacji, które przyniosły radość wielu kibicom. Kamil Grosicki, znany również jako Turbo Grosik, podpisał nowy kontrakt z Pogonią Szczecin. Zobowiązał się do pozostania w klubie aż do czerwca 2026 roku, co jest fantastyczną wiadomością dla wszystkich miłośników Dumy Pomorza.

Dodatkowo, kulturalne wprowadzenie Grosickiego do roli kapitana granatowo-bordowych na sezon 2023/24 tylko potwierdza jego znaczenie dla drużyny. To wzbudziło jeszcze większe oczekiwania i entuzjazm wśród kibiców.

Kiedy Kamil Grosicki powrócił do Pogoni w 2021 roku po długim okresie rozłąki trwającym ponad dekadę, fanatycy Portowców byli napełnieni radością. Pojawienie się tak renomowanego zawodnika było jak spełnienie obietnicy, a Grosicki szybko ugruntował swoją pozycję jako niekwestionowany lider zespołu ze Szczecina.

Teraz już mamy pewność, że Turbo Grosik pozostanie lojalny wobec Pogoni przez następne trzy lata. Co więcej, możemy oczekiwać, że przejmie opaskę kapitańską po Damianie Dąbrowskim! Te doniesienia sprawiają, że przyszłość klubu wygląda obiecująco.