Jubileuszowa 20. Giełda Minerałów i Biżuterii w Szczecinie

Jubileuszowa 20. Giełda Minerałów i Biżuterii w Szczecinie

Już w ten weekend w przestrzeni Netto Arena w Szczecinie odbędzie się jubileuszowa, 20. edycja Wystawy i Giełdy Minerałów i Biżuterii. Wydarzenie z pewnością spodoba się zarówno wszystkim osobom lubiącym oglądać i kupować wyjątkową biżuterię, jak i projektantom wyrobów jubilerskich oraz pasjonatom minerałów.

Gratka dla kolekcjonerów i twórców

Wystawa i Giełda Minerałów i Biżuterii to cykliczne, miejskie wydarzenie i wspaniała gratka dla wszystkich pasjonatów biżuterii, zarówno prywatnych posiadaczy i kolekcjonerów, jak i twórców autorskich wyrobów jubilerskich. Na miejscu będzie można zakupić zarówno komponenty potrzebne do stworzenia własnych dekoracji, jak i różnego typu gotowe wyroby jubilerskie autorstwa jubilerów, rzemieślników, artystów.

To jednak nie koniec atrakcji. Podczas wydarzenia zobaczyć będzie można również wystawy minerałów, skał, skamieniałości i meteorytów, giełda ta zainteresuje więc również amatorów mineralogii i geologii.

40 wystawców z całej Polski

Swoje zbiory, okazy, produkty i dzieła zaprezentuje tam ponad 40 różnych wystawców z całego kraju, zarówno twórców indywidualnych, jak i przedstawicieli marek i firm oraz hurtowników. W ich ofercie znajdzie się piękna biżuteria, taka jak pierścionki, obrączki, korale czy naszyjniki, ale także inne wyroby jubilerskie czy wszelkiego typu półprodukty niezbędne do tworzenia autorskiej biżuterii. Na miejscu pojawią się również kolekcjonerzy minerałów, skał, skamieniałości i meteorytów, którzy zaprezentują odwiedzającym swoje unikatowe zbiory pochodzące z różnych zakątków całego świata.

Data i lokalizacja

20. Wystawa i Giełda Minerałów i Biżuterii odbędzie się już w ten weekend w przestrzeni Hali Treningowej w Netto Arena, którą można znaleźć przy ul. Szafera 3/5/7 w Szczecinie. Wydarzenie potrwa w najbliższą sobotę i niedzielę, 12 i 13 marca w godzinach od 10:00 do 18:00. Bilety na giełdę dostępne są w cenie 10 zł (ulgowy) i 15 zł (normalny).