Intensywne szkolenie z tenisa w Szczecińskim Klubie Tenisowym

Intensywne szkolenie z tenisa w Szczecińskim Klubie Tenisowym

Ekipa w kolorze pomarańczowym miała przyjemność odwiedzić Szczeciński Klub Tenisowy, położony przy alei Wojska Polskiego w Szczecinie. Mieliśmy okazję wspólnie z najmłodszymi uczestnikami półkolonii doskonalić nasze zdolności. Każde z nas cieszyło się nie tylko z możliwości nabywania nowych umiejętności, ale także z samej zabawy i rywalizacji.

Akcje tego typu są czymś, co naprawdę uwielbiamy! Na miejscu byliśmy ciepło przywitani przez grupę młodych, zaangażowanych adeptów tenisa oraz ich trenerów. Jednak przed rozpoczęciem właściwego treningu i zabawy, nie mogło zabraknąć odpowiedniej rozgrzewki. Wszyscy uczestnicy bezbłędnie wykonywali różne ćwiczenia, takie jak skłony czy rozciąganie.

Po rozgrzewce przyszedł czas na wzajemną rywalizację i konkursy. Wśród nich znalazły się takie zadania jak bieg z piłką na rakiecie czy slalom. Mimo młodego wieku, nasi najmłodsi zawodnicy wykazali się niezwykłą precyzją. Zaskoczona nasza ekipa mogła tylko patrzeć z podziwem na ich umiejętności, które stanowiły dla nas prawdziwe wyzwanie.