HOME ARENA 2023: Dwudniowe Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz w Szczecinie

HOME ARENA 2023: Dwudniowe Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz w Szczecinie

Długo oczekiwane Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz – HOME ARENA 2023, mają zacząć swój dwudniowy maraton jutro w Szczecinie. Do dyspozycji gości będą setki propozycji, które obejmują domy, mieszkania, apartamenty, kawalerki oraz działki budowlane. Ponadto, na targach nie zabraknie możliwości zapoznania się z ofertami inwestycyjnymi.

Podczas trwania wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję nie tylko przyjrzeć się różnorodnym ofertom sprzedażowym, ale również umieścić swoje ogłoszenie na jednej z dostępnych tablic ogłoszeniowych. Jest to ciekawa opcja dla tych, którzy chcieliby sprzedać swoją nieruchomość.

Na terenie targów wystawią się również przedstawiciele firm zajmujących się wykończeniami wnętrz, handlem materiałami budowlanymi a także oferujący pomoc w uzyskaniu kredytu. To wszystko po to, aby zwiedzający mogli skorzystać z pełnej gamy usług związanych z nieruchomościami. Co więcej, będzie można skonsultować się z doradcami wyposażenia wnętrz, projektantami, architektami, radcami prawnymi, pośrednikami nieruchomości i rzeczoznawcami.

Deweloperzy również będą obecni na targach, prezentując swoje najnowsze oferty. Każdy kto jest zainteresowany zakupem nieruchomości czy jej wyposażeniem, powinien odwiedzić to wydarzenie.

Początek targów zaplanowany jest na jutro o godzinie 10:00 w prestiżowym hotelu Marriott w Szczecinie. To wydarzenie, którego nie można przegapić!