Gdzie jechać na wyjazd integracyjny?

Gdzie jechać na wyjazd integracyjny?

Sezon na organizację eventów integracyjnych uważamy za otwarty! Faktem jest, że pora roku na zaproszenie naszych pracowników za miasto i podarowanie im kilku dni relaksu i aktywnego wypoczynku trwa cały rok. Najchętniej jednak zabieramy się za to, gdy za oknem przemija już powoli lód i  śnieg, nadchodzą cieplejsze dnia a Matka Natura ponownie budzi się do życia. Skoro o naturze mowa, to być  może nasze team-buildingowe przedsięwzięcie warto urządzić tam, gdzie do naszego naturalnego środowiska będzie nam najbliżej? Malowniczo, pachnąco, zielono? Nic prostszego. Przedstawiamy kilka propozycji lokalizacji idealnych na aktywne zajęcia integracyjne, wędrówki czy po prostu relaks. Oto kilka propozycji, gdzie warto pojechać na wyjazd integracyjny!

Betonu nie znoszą więc wybieram Karkonosze!

Karkonosze to dosyć popularne miejsce docelowe dla wielu zapalonych piechurów i turystów. Nie są to jednak oblężone niemal cały rok Tatry i spokojnie można znaleźć tu wiele miejsc, gdzie las czy góry nie będą sprawiały wrażenia, że całe miasto, z którego pochodzimy, wybrało ten sam moment i tę samą lokalizację. Szlak Ducha Gór czy Szlak Waloński to tylko dwie z wielu ścieżek, którymi możemy poprowadzić zaproszonych gości by mogli zrelaksować się i napawać widokami skał, skałek i wodospadów.

Jednym z zajęć mających na celu zacieśnienie relacji między naszymi zespołami i działami może być niewymagająca wspinaczka. Zespoły Skał występujące w Karkonoszach idealnie się do tego nadają, a pod czujnym okiem instruktora nauczymy się pokonywać mniej wymagające formacje skalne, a przy okazji robić to zespołowo, pomagać sobie nawzajem i przekonać się, na kim możemy polegać.

Co ciekawe, nawet gdy pogoda nie dopisuje, wieczory i imprezy tematyczne prowadzone w duchu integracji zespołowej smakują dużo lepiej z widokiem na piękne góry i lasy, nawet jeśli organizowane są w pomieszczeniu hotelu czy pensjonatu.

Jeśli hotel, to jaki?

W całej Polsce hotel i pensjonatów mających możliwość organizacji imprez, bankietów czy warsztatów jest zatrzęsienie. Są wśród nich jednak perełki, do których zaprosić nasz personel można w każdym czasie i mieć pewność dobrego i profesjonalnego przyjęcia.

Pod Warszawą mieści się luksusowy Hotel Narvil Conference & Spa. Obiekt położony jest na absolutnie urokliwym i malowniczym ujściu Narwi i Bugu. Otoczony naturą, drzewami i lasami hotel sprawia wrażenie miejsca położonego tysiące kilometrów od jakiegokolwiek większego miasta. To miejsce pozwoli zorganizować nam integrację dla 50, 500 a nawet 1500 osób!

Zostajemy pod Warszawą!

Jeśli nie chcemy oddalać się za bardzo w którykolwiek „róg” mapy Polski, najlepiej zostać przy pięknie położonych obiektach niedaleko stolicy. Pałac Folwark Łochów to kolejna taka propozycja, odrestaurowana przez firmę developerską i dostosowana do imprez integracyjnych każdego niemal kalibru! Oprócz wysokiego standardu i udogodnień właściwych dla tak ekskluzywnego miejsca, do naszej integracji wykorzystać możemy dostępną tam kręgielnie korty tenisowe czy boiska do gry w siatkówkę. Rozległe tereny obiektu pozwalają na organizację wielu konkurencji i zajęć jednocześnie na świeżym powietrzu!

Integracyjna puszcza

Tak nazwać może Puszczę Notecką, w sercu której znajduje się Olandia – odrestaurowany i dostosowany dla firm folwark. Otoczenie przepięknej przyrody, niezliczonych jezior, plaża i wiele terenów zielonych sprawiają, że aktywnie spędzony czas w towarzystwie koleżanek i kolegów z pracy zostanie w pamięci naszej kadry na bardzo długo! Aktywności plenerowe niemal organizują się i wymyślają tutaj same! Piknik, warsztaty czy luźne konkurencje w atmosferze przyjaznego współzawodnictwa, w otoczeniu tak cudownych okoliczności przyrody, dostarczą nam niesamowitych wrażeń i sprawią, że taki wyjazd pozostanie w pamięci i w rozmowach naszych pracowników jeszcze długo po jego zakończeniu!