Festiwal Kulinarnych Rarytasów w Polskim Wydaniu

Festiwal Kulinarnych Rarytasów w Polskim Wydaniu

Życie to nie tylko codzienniutkie troski i obowiązki. Aby nieco urozmaicić naszą codzienność, organizowany jest FESTIWAL POLSKA OD KUCHNI. Event ten oferuje bogaty wachlarz atrakcji i ucztę zmysłów, a wszystko to dzięki sponsorom, takim jak popularna sieć sklepów KAUFLAND, firma ANWIL i producent przypraw – KUCHAREK.

Swoje wsparcie dla festiwalu zapewniła również Krajowa Grupa Spożywcza, znana ze swojej marki Polskie Przetwory. Korporacje Enea i Lotto również zdecydowały się być częścią tego wydarzenia, oferując niespodzianki, które na pewno mocno zaskoczą uczestników.

Festiwal to oczywiście nie tylko ekspozycja produktów sponsorów. Najważniejsze są tutaj kulinaria, a tym samym Konkurs Kulinarny. W niedzielę będzie miał miejsce ogromny obiad, podczas którego będziemy mieli okazję spróbować tradycyjnych polskich potraw. To przecież prawda, że nikt nie jest w stanie odmówić domowemu obiadu o smaku, który przypomina ten od ukochanej babci.

Całość uzupełniają kobiety należące do KGW – one są sercem i duszą polskiej tradycji. Rozproszone po całym kraju, tworzą ponad 12-tysięczną społeczność. To właśnie one tym LATem pokażą swoją siłę!

Podczas Konkursu Artystycznego będzie można podziwiać rękodzieło, tańce, śpiewy oraz przeżywać emocje. Na zakończenie wieczoru przewidziane są Wybory Miss Wdzięku! Zobaczcie niesamowite talenty, oryginalne rękodzieło oraz poczujcie smak i zapach pysznych regionalnych potraw na barwnych stoiskach prowadzonych przez kobiety z całej Polski!

Nie zapomniano również o warsztatach kulinarnych. Poprowadzą je specjaliści kuchni regionalnej oraz gwiazdy polskiej gastronomii i programu PYTANIE NA ŚNIADANIE – Kuba Steuermark i Kasia Gubała!