Dyscyplinarne działania w Pogoni Szczecin: bramkarz Dante Stipica przesunięty do drużyny rezerw

Dyscyplinarne działania w Pogoni Szczecin: bramkarz Dante Stipica przesunięty do drużyny rezerw

Informacje na temat zmian w składzie pierwszej drużyny Pogoni Szczecin pojawiły się w czwartek. Klub zdecydował o tym, że bramkarz znanego zespołu, Dante Stipica, nie będzie już reprezentować pierwszej drużyny. Wielu fanów zespołu czeka na dokładne wyjaśnienie tej niespodziewanej decyzji.

Klubowy komunikat głosi, że to decyzja sztabu szkoleniowego, aby odsunąć Dante Stipicę od reprezentowania pierwszej drużyny. Bramkarz ma od początku nadchodzącego tygodnia rozpocząć pracę z drugim zespołem. Wciąż jednak pozostaje niewyjaśnione, dlaczego 32-letni bramkarz został przeniesiony do drużyny rezerw.

Fani klubu są pełni niedowierzania i próbują zgadywać, co mogło stać za tą decyzją. Niewielki światełko na sytuację rzuca niedawny wpis Stipicy na Instagramie, w którym opisał straszliwy incydent, do którego doszło podczas treningu trzy tygodnie temu. Według jego relacji, po jednym z niekontrolowanych skoków kolegi z drużyny na jego szyję, mógł zostać sparaliżowany. To tragiczne zdarzenie mogło niemal pozbawić go możliwości prowadzenia dotychczasowego życia – napisał bramkarz.