Dorota Kowalewska zaprasza na spotkanie dotyczące alei Wojska Polskiego

Dorota Kowalewska zaprasza na spotkanie dotyczące alei Wojska Polskiego

Wszystkie osoby, które są zainteresowane losami odnowionej alei Wojska Polskiego w Szczecinie, serdecznie zapraszamy na spotkanie z jej menadżerką – Dorotą Kowalewską. Spotkanie jest skierowane do wszystkich, którzy chcą podnieść kwestie związane z tym śródmiejskim odcinkiem, zgłosić jakiekolwiek problemy zauważone na tej alei, dowiedzieć się, jakie są przyszłe plany dla tego obszaru miasta, a także tych, którzy mają inicjatywy lub pomysły do zrealizowania w tym miejscu. Również jeśli po prostu chcesz poznać i porozmawiać z menadżerką projektu – to spotkanie jest przeznaczone specjalnie dla Ciebie!

Bardzo zachęcamy do udziału społeczność powiązaną z aleją Wojska Polskiego, w szczególności jej mieszkańców oraz przedsiębiorców działających na tym obszarze. Twój głos ma znaczenie i to jest okazja do jego wyrażenia.

Spotkanie odbędzie się w środku tygodnia, dokładnie 6 grudnia, o godzinie 18:00. Miejsce naszego spotkania to ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki, który znajduje się na ulicy bł. Królowej Jadwigi pod numerem 43/u1. Przewidujemy, że udział będzie bezpłatny i nie będzie konieczności dokonywania żadnych zapisów.