Deficyt kierowców i motorniczych w Szczecińskiej komunikacji miejskiej: wypowiedź Urszuli Pańki

Deficyt kierowców i motorniczych w Szczecińskiej komunikacji miejskiej: wypowiedź Urszuli Pańki

Zagadnienie niedoboru kierowców oraz motorniczych w miejscowej sieci komunikacyjnej Szczecina, stanowiło temat rozmowy podczas porannej Kroniki o 9.30, którą udzieliła Urszula Pańka – radna szczecińska z ramienia Koalicji Obywatelskiej, a jednocześnie kandydująca do Sejmu z listy KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni.

Urszula Pańka skomentowała również marsz Platformy Obywatelskiej, który niedawno miał miejsce na ulicach stolicy Polski, Warszawy. Wyraziła swoje przemyślenia i spostrzeżenia na temat tego wydarzenia politycznego.

Podczas rozmowy na antenie radnej nie zabrakło również pytań dotyczących obszarów działania, jakimi zamierza się zajmować, jeżeli zostanie wybrana na posła. W kontekście swojej potencjalnej kadencji, Pańka zaprezentowała szeroki zakres spraw, które chciałaby podjąć i rozwiązać.

Ostatnim punktem rozmowy była dyskusja na temat ogrodu znajdującego się w sąsiedztwie Filharmonii Szczecińskiej, który obecnie jest nieczynny dla mieszkańców i turystów. Urszula Pańka podjęła ten temat i przedstawiła swoje widzenie tej sytuacji.