Bogdan Jaroszewicz – kandydat Nowej Lewicy na prezydenta Szczecina

Bogdan Jaroszewicz – kandydat Nowej Lewicy na prezydenta Szczecina

Nowa Lewica ogłosiła swojego kandydata na prezydenta Szczecina. To Bogdan Jaroszewicz, menadżer z bogatym doświadczeniem samorządowym, którego nazwisko zostało odtajnione podczas rozmów programu „Rozmowy pod krawatem”. Informację przekazał lider szczecińskiego oddziału partii.

Dawid Krystek, lider Nowej Lewicy w Szczecinie, jest przekonany, że Jaroszewicz to doskonały wybór. Podkreślił jego umiejętności menadżerskie i doświadczenie samorządowe. Zauważył także, że Jaroszewicz pełnił funkcję zastępcy prezydenta Szczecina, co pozwoliło mu na wdrożenie wielu kluczowych inwestycji dla miasta.

– Bogdan Jaroszewicz miał kluczowy wpływ na realizację inwestycji w Szczecinie. Przytoczę tylko kilka najważniejszych: hala sportowo-widowiskowa, filharmonia oraz szczeciński Szybki Tramwaj. Wszystkie te projekty zostały zrealizowane sprawnie i efektywnie, co pokazuje, że Jaroszewicz to kompetentny i skuteczny menadżer. Jego praktyczne umiejętności i wiedza sprawiają, że jest w stanie gwarantować sprawną realizację kolejnych inwestycji i dalszy rozwój miasta – podkreślał Krystek.

Kandydatura Jaroszewicza musi teraz przejść przez proces akceptacji Zarządu Miejskiego Partii i Rady Regionu. Dawid Krystek zaznaczył, że Nowa Lewica ma również kandydata na stanowisko zastępcy prezydenta miasta, ale jej nazwisko zostanie ogłoszone później.