Bezdomny mężczyzna na Dworcu Centralnym w Szczecinie brutalnie zaatakowało dziesięć nastolatków

Bezdomny mężczyzna na Dworcu Centralnym w Szczecinie brutalnie zaatakowało dziesięć nastolatków

Na szczecińskim Dworcu Centralnym doszło do szokującego incydentu, w którym bezdomny mężczyzna został brutalnie pobity. Winę za ten czyn przypisuje się grupie dziesięciu młodocianych sprawców. Zarówno policja jak i ratownicy medyczni natychmiast zareagowali na tę alarmującą sytuację. Jak relacjonował poszkodowany, był zdezorientowany i przerażony, myśląc, że to jego ostatnie chwile.

TVP3 dostarczyło szczegółowe informacje na temat tego dramatycznego wydarzenia. Z ich raportu wynika, że w ciągu ostatnich dni na szczecińskim Dworcu Centralnym doszło do agresywnego ataku młodzieży na bezdomnego. Nastolatkowie rzekomo stłukli butelkę na głowie pokrzywdzonego mężczyzny, po czym kontynuowali swoją brutalną napaść, kopiąc go w głowę.

Podczas interwencji na miejscu zdarzenia, zarówno funkcjonariusze policji jak i personel medyczny stawili czoła wyzwaniu. Poszkodowany mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala. TVP3 podało, że mężczyzna cudem uniknął śmierci w wyniku tej brutalnej napaści.