Wiosenne szaleństwo w Warnołęce! Festyn 22 marca

Wiosenne szaleństwo w Warnołęce! Festyn 22 marca

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a mieszkańcy gminy mogą ją powitać w wyjątkowy sposób podczas Festynu Powitania Wiosny w Warnołęce. To wydarzenie, organizowane z myślą o całych rodzinach, stanowi doskonałą okazję do wspólnego celebrowania nadchodzącej pory roku.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 22 marca 2026 roku. Festyn rozpocznie się o godzinie 14:00, a całość zaplanowana jest w malowniczej lokalizacji — świetlicy w Warnołęce. Organizatorzy zachęcają do przybycia wszystkich, którzy chcą spędzić ten dzień w radosnej atmosferze.

Program wydarzenia oferuje wiele atrakcji, które zadowolą zarówno młodszych, jak i starszych uczestników. W planach jest tradycyjne ognisko oraz palenie Marzanny, co pozwoli na bliższe poznanie lokalnych tradycji. Nie zabraknie również gier i zabaw, które umilą czas każdemu z gości.

Specjalną ofertę przygotowano także dla dzieci. Już dzień wcześniej, 21 marca, odbędą się warsztaty kreatywne, podczas których najmłodsi będą mogli stworzyć swoje Marzanny. Warsztaty odbędą się o godzinie 16:00 zarówno w świetlicy w Warnołęce, jak i w remizie w Brzózkach. Kolejna sesja przewidziana jest na 22 marca o godzinie 12:00 w Wiosce Żeglarskiej w Nowym Warpnie.

Do udziału w festynie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy gminy. To nie tylko okazja do zabawy, ale również do integracji lokalnej społeczności i wspólnego powitania wiosennej aury. Niech ten dzień stanie się świętem radości i nadziei na nadchodzące miesiące pełne słonecznych chwil.

Źródło: facebook.com/GminaNoweWarpno