Odkryj Pomorze z nowymi rejsami na Samorządowym Szlaku Wodnym!

Odkryj Pomorze z nowymi rejsami na Samorządowym Szlaku Wodnym!

Dłuższy postój w Świnoujściu oraz większa liczba rejsów – to główne zmiany, jakie czekają pasażerów Samorządowego Szlaku Wodnego od początku sierpnia. Organizatorzy przygotowali znacząco rozbudowaną ofertę, odpowiadając na potrzeby tych, którzy chcą spędzić wakacje w regionie, korzystając z uroków żeglugi śródlądowej.

Więcej połączeń na popularnych trasach

Nowy rozkład rejsów obejmuje dwie główne trasy weekendowe: Szczecin – Stepnica – Trzebież – Świnoujście oraz Świnoujście – Nowe Warpno. Dzięki zwiększonej liczbie kursów podróżni otrzymali szansę łatwiejszego dostosowania planów do swojego harmonogramu. To rozwiązanie pozwala zarówno na jednodniowe wycieczki, jak i dłuższe pobyty w wybranych miejscowościach nad wodą.

Świnoujście – więcej czasu na zwiedzanie

Modyfikacja rozkładu rejsów umożliwi dłuższe postoje w Świnoujściu, co daje pasażerom możliwość lepszego poznania miasta i spędzenia więcej czasu na plaży lub spacerach po popularnych promenadach. Turyści zyskują też okazję do odwiedzenia lokalnych atrakcji czy skosztowania specjałów kuchni regionu.

Wakacje na wodzie – propozycja dla mieszkańców i turystów

Samorządowy Szlak Wodny pozostaje jednym z najciekawszych sposobów na poznawanie zachodniopomorskiego wybrzeża. Każdy rejs to szansa na doświadczenie piękna lokalnej przyrody oraz spokojnego odpoczynku w otoczeniu wody. Organizatorzy zachęcają zarówno mieszkańców, jak i przyjezdnych do skorzystania z oferty, która daje możliwość odkrywania regionu z perspektywy niedostępnej na co dzień.

Przypomnijmy, że nowe udogodnienia i zmiany w organizacji kursów obowiązują od 1 sierpnia. Szczegółowe informacje o rozkładach oraz rezerwacjach dostępne są na stronie internetowej operatora.

Źródło: facebook.com/starostwopolice