Nowy transfer obrony w Pogoni Szczecin

Nowy transfer obrony w Pogoni Szczecin

Nowe wieści dla wszystkich fanów sportów – drużyny Pogoni Szczecin. Dyrektor sportowy Pogoni Szczecin, Dariusz Adamczuk, potwierdza potrzebę sprowadzenia środkowego obrońcy. Czy są już wstępne przypuszczenia, kto może zająć to miejsce? Sprawdzamy!

Jest pierwszy kandydat

Danijel Loncar, 25-letni Chorwat, jest jednym z kandydatów. Grał dotąd w swojej ojczyźnie i wystąpił w eliminacjach Ligi Konferencji Europy z Pogonią. Negocjacje z zawodnikiem trwają. Legia Warszawa również była zainteresowana Loncarem, jednak nie doszło do dalszych rozmów.

Pogoń Szczecin w gorszej kondycji?

Obecny sezon dla Pogoni w formacji obrońców jest słaby, co potwierdza potrzebę wzmocnienia. Loncar będzie rywalizować o miejsce w składzie z Benediktem Zechem, Konstantinosem Triantafyllopoulosem i Mariuszem Malcem.

Kilka słów o klubie sportowym

Pogoń Szczecin to polski klub piłkarski z siedzibą w Szczecinie. Został założony w 1948 roku i od tego czasu regularnie występuje w Ekstraklasie, najwyższej lidze piłkarskiej w Polsce. Klub posiada wielu lojalnych i oddanych kibiców, a mecze na swoim stadionie, Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera, przyciągają tłumy. W historii klubu zdobyto kilka trofeów, w tym kilka wicemistrzostw kraju i pucharów.