Miasto

Już 6 września wielkie otwarcie nowego hotelu w centrum miasta!

Nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel w centrum miasta, otwarto w poniedziałek, 6 września. Goście będą mieli do dyspozycji aż 134 pokoje. Największym atutem hotelu Courtyard by Mariott Szczecin, jest centrum kongresowe o powierzchni 1 tysiąca m2 powierzchni konferencyjnej. Centrum stanie się największym obiektem konferencyjnym w Szczecinie.

Pracochłonne przygotowania do otwarcia

Tak ważne wydarzenie poprzedzone było odpowiednimi przygotowaniami. Hotel przed otwarciem poddano szczegółowym oględzinom. Dokonali ich specjaliści z sieci Marriott. Obiekt musiał spełnić wszystkie standardy firmy, dopiero wtedy oddano go do dyspozycji gości. Kontrole trwały kilka tygodni, na szczęście zakończyły się pomyślnie. Zarówno uniformy pracowników, jak i wyposażenie pokoi, czy usługi dodatkowe zaprezentowały się zadowalająco. Hotel wraz z wielkim centrum kongresowym ma przyciągać głównie klientów biznesowych, jednak liczne atrakcje, takie jak: restauracja, bar i siłownia sprawią, że każdy gość poczuje się tutaj dobrze.

W gmachu należącym do kompleksu Posejdona w najbliższym czasie otworzy się kolejny hotel należący do sieci Marriot. Trzygwiazdkowy Moxy zacznie przyjmować gości  końcem października lub początkiem listopada. Obiekt jest już niemal w pełni wyposażony, do otwarcia brakuje mu tylko kontroli i ostatecznej decyzji o otwarciu, którą podejmie dyrektor generalna Courtyarda.

Powiązane tematy
KulturaMiasto

Dwa nowe murale w Szczecinie. Będą nie tylko artystyczne, ale i ekologiczne

W Szczecinie już niedługo powstaną dwa nowe murale, których zadaniem będzie nie tylko…
Czytaj dalej
MiastoTurystykaZwiedzanie

Rowerowy Szczecin. Budowa tras już niemal na półmetku, wdrażane są również Miejsca Przyjazne Rowerzystom

Szczecin wspiera jazdę na rowerze – wielkimi krokami zbliża się moment zakończenia pierwszego…
Czytaj dalej
KulturaMiastoRozrywkaWydarzenia

WOŚP 2022 w Szczecinie. Większa liczba sztabów, licytacje gadżetów z Pogoni i koncerty na Łasztowni

Już 30 stycznia rusza jubileuszowy, bo 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym…
Czytaj dalej