Już 6 września wielkie otwarcie nowego hotelu w centrum miasta!

Już 6 września wielkie otwarcie nowego hotelu w centrum miasta!

Nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel w centrum miasta, otwarto w poniedziałek, 6 września. Goście będą mieli do dyspozycji aż 134 pokoje. Największym atutem hotelu Courtyard by Mariott Szczecin, jest centrum kongresowe o powierzchni 1 tysiąca m2 powierzchni konferencyjnej. Centrum stanie się największym obiektem konferencyjnym w Szczecinie.

Pracochłonne przygotowania do otwarcia

Tak ważne wydarzenie poprzedzone było odpowiednimi przygotowaniami. Hotel przed otwarciem poddano szczegółowym oględzinom. Dokonali ich specjaliści z sieci Marriott. Obiekt musiał spełnić wszystkie standardy firmy, dopiero wtedy oddano go do dyspozycji gości. Kontrole trwały kilka tygodni, na szczęście zakończyły się pomyślnie. Zarówno uniformy pracowników, jak i wyposażenie pokoi, czy usługi dodatkowe zaprezentowały się zadowalająco. Hotel wraz z wielkim centrum kongresowym ma przyciągać głównie klientów biznesowych, jednak liczne atrakcje, takie jak: restauracja, bar i siłownia sprawią, że każdy gość poczuje się tutaj dobrze.

W gmachu należącym do kompleksu Posejdona w najbliższym czasie otworzy się kolejny hotel należący do sieci Marriot. Trzygwiazdkowy Moxy zacznie przyjmować gości  końcem października lub początkiem listopada. Obiekt jest już niemal w pełni wyposażony, do otwarcia brakuje mu tylko kontroli i ostatecznej decyzji o otwarciu, którą podejmie dyrektor generalna Courtyarda.