Dramatyczne zdarzenie w pobliżu szczecińskiego dworca PKP: 30-latek ranny w wyniku kłótni

Dramatyczne zdarzenie w pobliżu szczecińskiego dworca PKP: 30-latek ranny w wyniku kłótni

Do dramatycznej sceny doszło w rejonie stacji kolejowej w Szczecinie, gdzie wybuchła awantura między pewnym 30-letnim mężczyzną a grupą osób. Mężczyzna ten prawdopodobnie zaczepiał i prowokował innych, większość z nich będących pod wpływem alkoholu. Sytuacja skończyła się tragicznie dla jednego z zaangażowanych – został on ranny i musiał być przewieziony do szpitala. Władze policyjne są obecnie w trakcie śledztwa w tej sprawie, starając się ustalić świadków oraz zbierać dowody z monitoringu miejsca zdarzenia.

Awantura miała miejsce między nocą 6 kwietnia a porankiem następnego dnia, w okolicach szczecińskiego dworca PKP. Jak donosi Anna Gembala z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, mężczyzna prawdopodobnie zaczepiał i drażnił grupę osób, co doprowadziło do konfrontacji. Więcej niż połowa uczestników tego incydentu była pod wpływem alkoholu.

Gembala potwierdziła, że na miejsce wezwani zostali policjanci, którzy legitymowali wszystkie osoby znajdujące się na miejscu zdarzenia. W wyniku całego zajścia jeden z mężczyzn odniósł obrażenia.

Rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, Natalia Dorochowicz, udzieliła informacji, iż 30-letni mężczyzna odniósł poważny uraz głowy i był pod wpływem alkoholu. Po przeprowadzeniu niezbędnych procedur medycznych poszkodowany został przetransportowany do szpitala, będąc przy tym przytomnym – dodała.