Złap okazję! Przetargi na działki w malowniczym Gryfinie już wkrótce!

Złap okazję! Przetargi na działki w malowniczym Gryfinie już wkrótce!

Wkrótce mieszkańcy oraz inwestorzy z Gryfina i okolic będą mieli wyjątkową szansę na nabycie gruntów w malowniczych lokalizacjach Żabnicy i Czepina. Zbliżające się przetargi otwierają drzwi do zakupu atrakcyjnych działek, które mogą stać się miejscem na wymarzony dom lub inwestycją na przyszłość.

Szczegóły dotyczące przetargów

Wydarzenie odbędzie się 15 kwietnia 2026 roku, w dobrze znanym mieszkańcom budynku Urzędu Miasta i Gminy Gryfino przy ul. 1 Maja 16, w sali numer 34. To doskonała okazja, by w jednym z najbardziej pożądanych rejonów nabyć ziemię pod własne projekty.

Szczegóły działek do nabycia

Na godz. 10:00 zaplanowany jest przetarg dotyczący działki numer 167/4 w Żabnicy, o powierzchni 0,1520 hektara. Działka ta jest idealnie przystosowana do budowy domu jednorodzinnego z możliwością prowadzenia usług. Natomiast o godz. 10:30 w Czepinie na ulicy Świerkowej zostaną wystawione na sprzedaż sześć działek, które zapewniają udział w drodze wewnętrznej, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Gdzie szukać dodatkowych informacji?

Wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące oferty, w tym mapy i zasady zabudowy, są dostępne na stronie internetowej Urzędu. Dla osób poszukujących dodatkowych wyjaśnień przygotowano numer kontaktowy: 91 416 20 11 wewnętrzny 402, gdzie można uzyskać wszelkie potrzebne informacje na temat przetargów.

Ta oferta jest idealną okazją dla każdego, kto marzy o zamieszkaniu w malowniczej okolicy blisko Gryfina. Działki nie tylko oferują możliwość stworzenia wymarzonego miejsca do życia, ale także stanowią atrakcyjną inwestycję na przyszłość, mogącą przyciągnąć wielu potencjalnych nabywców.

Źródło: facebook.com/gryfinopl